درباره ما

پیشه ما:

انجام امور اداری یکی از مشکل ترین بخش های اداره یک شرکت و یا یک کسب و کار در ایران است. مراحل متعدد و پیچیده در کنار ناهماهنگی ها و اشتباهات اداری و گاهی ابهام یا نبود قانون باعث شده کارهای به ظاهر ساده، چنان وقت و انرژی صاحبان مشاغل و فعالین اقتصادی را بگیرد که عطای آن را به لقایش ببخشند.

در کنار این مطلب بی اطلاعی بسیار از مردم از مزایای تجاری و قانونی انجام این کارها بسیاری از آنان را برای وارد شدن به این حوزه ها مردد کرده و بسیاری ترجیح می دهند با همان سبک و سیاق سنتی به کار خود ادامه دهند و اراده ای برای گسترش و یا تغییر روش در کار خود نداشته باشند. حال آنکه با دانش درست از ویژگی ها و مشخصات اشکال مختلف فعالیت مالی در ایران و انجام آگاهانه کارها نه تنها موانع کمتری سر کار افراد و شرکت ها ایجاد می شود که آنها می تواند از بسیاری از مزایای ارائه شده در این سیستم نیز منتفع شوند.

موسسه فاخر با سابقه طولانی مدت در زمینه مشاوره حقوقی و مشاوره کسب و کار برای تکمیل خدمات خود به مراجعین محترم انجام امور ثبتی و مالیاتی را نیز در دستور کار خود قرار داده و با استفاده از مشاورین مجرب در زمینه امور ثبتی و همچنین وکلای متخصص در زمینه ثبت و امور مالیات، برای عبور از مشکلات اداری پیش روی مراجعین سعی دارد بهترین خدمات را در این زمینه ارائه نماید.

روش ما:

سوالاتتان را از ما بپرسید: مشاورین ما در ساعت اداری کار شرکت آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه ثبتی و حقوقی می باشد. این مشاوره ها رایگان است و ما خود را موظف می دانیم که تمامی مراحل اداری کار را با شفافیت تمام برای شما توضیح دهیم. این شما هستید که تصمیم می گیرید که می خواهید کار را خودتان انجام دهید یا از خدمات ما استفاده می کنید.

اینجا پیگیری از ماست: همه ما می دانیم اگر کاری را به شخص یا ارگانی واگذار می کنیم بزرگترین هدفمان صرفه جویی در زمان است، ولی اگر بخواهیم همواره نگران روند انجام کارمان باشیم به هدفمان نمی رسیم! ما تمامی کارها را طبق قرارداد پیش می بریم و مرحله به مرحله شما را در جریان امورتان قرار می دهیم و نیازی به پیگیری از جانب شما وجود ندارد.

هزینه های کاملا واقعی: متاسفانه در اکثر شرکت ها هزینه هایی که بیان می شود صرفا هزینه دستمزد است و بعد از عقد قرارداد مکرر بابت مسائل مختلف از شما درخواست وجه با قیمت های ساختگی می کنند. ما در ابتدا تمامی هزینه های جانبی را به شما اعلام میکنیم و در زمان تسویه حساب تمامی فاکتور ها را به شما ارائه می دهیم.

انجام تمام غیر ممکن ها: بارها برای مراجعین ما پیش آمده که کار خود را به دست دیگران سپردند، هزینه کرده اند و در جواب به آنها فقط گفته اند که انجام شدنی نبود! ما اینجا نشد نداریم و برای هر کار غیر قابل انجامی راهی می سازیم و شما را به هدفتان می رسانیم!

مشاورین ما:

در کنار مشاوره در انجام امور اداری، ما دوره های کوتاه مدتی هم برای آشنایی مراجعین با موضوعات قانونی و اداری مرتبط با کار شان را نیز ارائه می نماییم. از جمله اهداف جلسات مشاوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

آشنایی با انواع شرکت های تجاری و مزایا و معایب آنها. در این بخش بسته به نوع فعالیت شما بهتری شکل شرکت و همچنین نوع تنظیم و اداره آن را به شما آموزش می دهیم و خصوصیات قانونی و مزایایی قانونی و مالیاتی هر یک را برای شما به روشنی شرح خواهیم داد.

آشنایی با رویه حسابرسی مالیاتی و قوانین مرتبط با آن و همچنین آموزش رویه های اداری برای انجام امور مالیاتی و پیگیری اشکالات و اعتراضات مالیاتی.

آشنایی با قوانین مربوط به صادرات و همچنین ثبت یا اعطای نمایندگی در خارج از مرزهای ایران. در این بخش مزایا و موانع انجام صادرات را مطرح می نماییم و مراحل اداری و قانونی اعطای نمایندگی و یا تاسیس یک شرکت در کشورهای خارجی را به شما آموزش می دهیم.

شرکت در این دوره ها کاملا رایگان است و شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این دوره ها با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

همکاری با ما:

ما همیشه به نیروهای حرفه ای در انجام امور ثبتی و حقوقی نیازمندیم. اگر علاقه داشتی با موسسه ما همکاری نمایید لطفا رزومه کاری خود را به ایمیل شرکت ارسال بفرمایید و کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

 

خدمات موسسه فاخر در امور ثبتی:

• ثبت و تاسیس اشکال مختلف شرکت های تجاری و موسسه های غیر تجاری

• ثبت شرکت در مناطق آزاد تجاری و همچنین ثبت و تاسیس شرکت در کشورهای دیگر

• ثبت صورت جلسه تغییرات شرکت ها و موسسات

• صورت جلسه انحلال

• اخذ و تمدید کارت بازرگانی

• امور مالیاتی از جمله ثبت نام و دریافت دفاتر پلمپ،ثبت نام اظهارنامه مالیاتی، دفاتر نویسی مالیاتی،پیگیری اعتراضات مالیاتی، ارزش افزوده.

• تنظیم قرارداد های کاری و تجاری داخلی و بین المللی.

• ثبت برند ، لوگو ، طرح صنعتی، نشان جغرافیایی.

• ثبت اختراع و ایده و طرح صنعتی.

• رتبه بندی و اخذ ایزو.

• مشاوره ویژه کسب و کار برای فعالیت شرکت ها.

• …

بعضی از مشتریان ما:

لوازم تحریر Quilo

Baraka

فروشگاه های زنجیره ای مهر دریان

خانه فیلم

فروشگاه های شهر کتاب

هنر گفت و گو

انتشارات هرمس

تعاونی حجاران رازی

راه های ارتباطی:

ظفر- نرسیده به نفت شمالی- جنب بانک اقتصاد نوین- پلاک 178 طبقه منفی 1

021-26422168-9

sabtefakher.com

[email protected]

WhatsApp: 09911830075

Email: [email protected]